Homepage Homepage Plastická
chirurgie

Plastické operace a ošetření

Nabízíme péči napříč spektrem estetické a plastické chirurgie. Vysoce erudovaní lékaři, individuální a diskrétní přístup, příjemné prostředí, nadstandardně vybavené pokoje, příznivé ceny. Plastická chirurgie Brno. Vítejte...


Liposukce

Liposukci nepovažujeme za metodu na redukci hmotnosti, tzn. nejedná se o způsob hubnutí. V anglickém jazyce existuje výstižný termín - body contouring. Volně přeloženo - doladění křivek těla. Proto je liposukce vhodná paradoxně spíše pro osoby se štíhlejší postavou, kdy je doporučeno odstranit jen menší, lokalizované nadbytky tuku.


Mikrokanylová liposukce

Liposukce ve všech formách je jedním z nejžádanějších zákroků v estetické chirurgii. Klienti preferují především zákroky s krátkodobou rekonvalescencí, bez nutnosti většího výpadku z běžného života. K těmto zákrokům patří tumescentní liposukce prováděná kanylami malého průměru-mikrokanylová liposukce. Jedná se o techniku tumescentní liposukce, tedy liposukce prováděné výhradně v lokálním znecitlivění bez nitrožilně podávaných analgetik a sedativ.


Operace nosu / rhinoplastika

Téměř každý z nás má větší či menší nepravidelnost tvaru nebo velikosti nosu. Tam, kde nepravidelný tvar, výskyt defomity, příliš dlouhý nebo příliš široký nos vytváří estetickou poruchu, umí kosmetická chirurgie pomoci.


Augmentace / zvětšení poprsí

Zvětšení prsou neboli augmentace je standardní a často prováděná plastická operace. Podstatou augmentace je zvětšení objemu prsů a úprava jejich tvaru. Představa mužů o dokonalém tvaru a velikosti prsů žen bývá nezřídka v rozporu s představou žen samotných.


Zvětšení prsou vlastním tukem

Zvětšení prsů vlastním tukem je metoda využívající k doplnění objemu prsů vlastní tuk klientky. Metoda nepatří mezi novinky, inovační jsou však techniky zpracování tuku před jeho transplantací. Jejich principem je získání životaschopných tukových buněk, které jsou vhodné k transplantaci.


Modelace / zmenšení prsou

Cílem těchto typů operačních výkonů je navrácení estetického vzhledu prsům pozvednutím prsního dvorce a celkové zpevnění a konizace tvaru prsu.


Asymetrie prsů

Mírná asymetrie prsou je zcela normální a týká se v podstatě každé ženy, většina z nich si ji ani neuvědomuje. V některých případech je však výrazná a pro samotnou ženu negativně vnímána...


Operace vpáčených bradavek

Vpáčené bradavky jsou problémem nejen estetickým, ale i funkčním (např. při kojení). O vpáčené bradavce hovoříme v okamžiku, kdy je centrální část prsního dvorce propadlá, neprominuje nad okolní tkáň.


Operace ušních boltců / otoplastika

Ušní boltce jsou tvarově i anatomicky velmi složité orgány. Poměrně často tedy můžeme sledovat změny ve tvaru a postavení, kdy pozorujeme jen nepatrné odchylky od normálu, ale i výrazné a závažné nepravidelnosti a vady.


Operace očních víček / blefaroplastika

S přibývajícím věkem prodělávají oční víčka nepříjemné změny jako je uvolnění a pokles kůže, vznik tukových váčků a kožních řas tvořících tzv. vaky. Vzniká tak unavený, zdánlivě nepříjemný výraz obličeje.


Abdominoplastika / miniabdominoplastika

Plastická operace břicha patří mezi ty operační výkony, které řeší problém povislé kůže a povolené břišní stěny. Tento stav nastává často u žen po těhotenství a u mužů po výrazném zhubnutí. U mužů se tuk ukládá většinou do dutiny břišní, u žen do podkoží. Proto je plastika břicha častěji prováděna u žen než u mužů.


Operace stydkých pysků / labioplastika

Postupné zvětšování a prodlužování stydkých pysků v průběhu života způsobuje klientkám (kromě pocitu studu, obav z rušivého vzhledu a nepříjemných vjemů v souvislosti s délkou či asymetrií) potíže v různých oblastech života.


Facelift / minifacelift

Face lifting (volně přeloženo „zvednutí tváře“) je operace, při které se odstraňuje nadbytečná volná kůže obličeje a krku a zpravidla se vypínají i mimické svaly těchto oblastí. 


Omlazení pleti - dermaroller

Ambulantní metoda omlazení pleti bez nutnosti operačního zákroku. Cílem tohoto lékařského ošetření je omlazení stárnoucí kůže, potlačení tvorby jejich obvyklých deficitů. 


Omlazení obličeje / lipografting

Omlazení obličeje aplikací vlastního tuku /lipografting/ se v poslední době řadí mezi vyhledávané metody plastické chirurgie nejen v oblasti obličeje.


Odstranění vrásek / výplně

Kyselina hyalorunová je výplňová látka tělu vlastní vytvářející pod kůží polštářky, které dokonale vyplňují vrásky a rýhy. Aplikace látek na bázi kyseliny hyalorunové vrací Vašemu výrazu mladistvost a elasticitu, eliminuje vrásky, modeluje obličej.


Vyhlazení vrásek / botulotoxin

S přibývajícím věkem se zcela přirozeně vytváří vrásky. Probíhají geneticky dané fyziologické změny kůže. Postupně se zpomaluje tvorba kyseliny hyalorunové - tělu vlastní látka obsažená v kůži.


Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

Nepříjemné pocity přináší vědomí, že se nevyhneme nadměrnému pocení během obchodní schůzky, v divadle, na soukromé oslavě, svatbě apod. Deodoranty nepomáhají. Nabízíme Vám možnost dočasného odstranění pocení aplikací botulotoxinu.


Odstranění kožních a podkožních defektů

Kožní a podkožní výrůstky, mateřská znaménka, korekce jizev a jiné defekty bývají rozličného charakteru a rozsahu. Proto každé případné odstranění je nutné předem konzultovat s lékařem.


Korekce jizvy

Na naší klinice nabízíme chirurgickou korekci jizev cestou plastické chirurgie.