Homepage Homepage Plastická
chirurgie

Plastické operace a ošetření

Péče napříč spektrem estetické a plastické chirurgie IC Kliniky Brno

Vysoce erudovaní lékaři, individuální a diskrétní přístup, příjemné prostředí, nadstandardně vybavené pokoje, příznivé ceny.


Liposukce

Liposukce nepatří k metodám redukce hmotnosti, tzn. nejedná se o způsob hubnutí


Mikrokanylová liposukce

Liposukce ve všech formách je jedním z nejžádanějších zákroků oboru plastické a estetické chirurgie IC Kliniky Brno


Operace nosu / rhinoplastika

Téměř každý z nás má nepravidelnost tvaru nebo velikosti nosu. Pokud nepravidelný tvar, defomita, dlouhý nebo široký nos vytváří estetickou poruchu, může pomoci rhinoplastika.


Augmentace / zvětšení poprsí

Zvětšení prsou neboli augmentace je standardní a často prováděná plastická operace.


Zvětšení prsou vlastním tukem

Zvětšení prsů vlastním tukem je metoda využívající k doplnění objemu prsů vlastní tuk klientky. Metoda nepatří mezi novinky, inovační jsou však techniky zpracování tuku před jeho transplantací. Jejich principem je získání životaschopných tukových buněk, které jsou vhodné k transplantaci.


Modelace / zmenšení prsou

Cílem těchto typů operačních výkonů je navrácení estetického vzhledu prsům pozvednutím prsního dvorce a celkové zpevnění a konizace tvaru prsu.


Asymetrie prsů

Mírná asymetrie prsou je zcela normální a týká se v podstatě každé ženy, většina z nich si ji ani neuvědomuje. V některých případech je však výrazná a pro samotnou ženu negativně vnímána...


Operace vpáčených bradavek

Vpáčené bradavky jsou problémem nejen estetickým, ale i funkčním (např. při kojení). O vpáčené bradavce hovoříme v okamžiku, kdy je centrální část prsního dvorce propadlá, neprominuje nad okolní tkáň.


Operace ušních boltců / otoplastika

Ušní boltce jsou tvarově i anatomicky velmi složité orgány. Poměrně často tedy můžeme sledovat změny ve tvaru a postavení, kdy pozorujeme jen nepatrné odchylky od normálu, ale i výrazné a závažné nepravidelnosti a vady.


Operace očních víček / blefaroplastika

S přibývajícím věkem prodělávají oční víčka nepříjemné změny jako je uvolnění a pokles kůže, vznik tukových váčků a kožních řas tvořících tzv. vaky. Vzniká tak unavený, zdánlivě nepříjemný výraz obličeje.


Abdominoplastika / miniabdominoplastika

Plastická operace břicha patří mezi ty operační výkony, které řeší problém povislé kůže a povolené břišní stěny. Tento stav nastává často u žen po těhotenství a u mužů po výrazném zhubnutí. U mužů se tuk ukládá většinou do dutiny břišní, u žen do podkoží. Proto je plastika břicha častěji prováděna u žen než u mužů.


Operace stydkých pysků / labioplastika

Postupné zvětšování a prodlužování stydkých pysků v průběhu života způsobuje klientkám (kromě pocitu studu, obav z rušivého vzhledu a nepříjemných vjemů v souvislosti s délkou či asymetrií) potíže v různých oblastech života.


Facelift / minifacelift

Face lifting (volně přeloženo „zvednutí tváře“) je operace, při které se odstraňuje nadbytečná volná kůže obličeje a krku a zpravidla se vypínají i mimické svaly těchto oblastí. 


Omlazení pleti - dermaroller

Ambulantní metoda omlazení pleti bez nutnosti operačního zákroku. Cílem tohoto lékařského ošetření je omlazení stárnoucí kůže, potlačení tvorby jejich obvyklých deficitů. 


Omlazení obličeje / lipografting

Omlazení obličeje aplikací vlastního tuku /lipografting/ se v poslední době řadí mezi vyhledávané metody plastické chirurgie nejen v oblasti obličeje.


Odstranění vrásek / výplně

Kyselina hyalorunová je výplňová látka tělu vlastní vytvářející pod kůží polštářky, které dokonale vyplňují vrásky a rýhy. Aplikace látek na bázi kyseliny hyalorunové vrací Vašemu výrazu mladistvost a elasticitu, eliminuje vrásky, modeluje obličej.


Vyhlazení vrásek / botulotoxin

S přibývajícím věkem se zcela přirozeně vytváří vrásky. Probíhají geneticky dané fyziologické změny kůže. Postupně se zpomaluje tvorba kyseliny hyalorunové - tělu vlastní látka obsažená v kůži.


Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

Nepříjemné pocity přináší vědomí, že se nevyhneme nadměrnému pocení během obchodní schůzky, v divadle, na soukromé oslavě, svatbě apod. Deodoranty nepomáhají. Nabízíme Vám možnost dočasného odstranění pocení aplikací botulotoxinu.


Odstranění kožních a podkožních defektů

Kožní a podkožní výrůstky, mateřská znaménka, korekce jizev a jiné defekty bývají rozličného charakteru a rozsahu. Proto každé případné odstranění je nutné předem konzultovat s lékařem.


Korekce jizvy

Na naší klinice nabízíme chirurgickou korekci jizev cestou plastické chirurgie.